Reklama Toyota

Koszmarny wypadek. Motocyklista poważnie ranny ( ZDJĘCIA)

Na drodze łączącej Pelikan i Kokorzyn miał miejsce wypadek z udziałem motocykla i samochodu osobowego. Motocyklista z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.

Wypadek miał miejsce w poniedziałek, 8 sierpnia, około godziny 6.30. Według wstępnych ustaleń policji, 43-letni mieszkaniec gminy Śmigiel, kierujący samochodem marki renault, na prostym odcinku drogi wykonał nieprawidłowy manewr skrętu w lewo, w celu zaparkowania pojazdu. W wyniku tego doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka motocyklem, którym kierował 31-letni mieszkaniec gminy Kościan. Po zderzeniu kierujący jednośladem przemieścił się i uderzył w zaparkowany pojazd marki fiat.

31-latek trafił z urazem nogi lub nóg trafił do szpitala. Trwają badania, ale najprawdopodobniej doszło do złamania kończyny. Zdarzenie zostanie zakwalifikowane więc jako wypadek drogowy. Droga przez około dwie godziny była nieprzejezdna.

 

Tekst i foto. Piotr Lewiński ekoscian.eu

Poprzedni artykułKoszmarny wypadek. Zginęły cztery osoby, w tym dziecko. Drugie dziecko ranne (ZDJĘCIA)
Następny artykułDramatyczny wypadek. Jechali motorem bez kasków. Kierowca zginął na miejscu, pasażer był kompletnie pijany (ZDJĘCIA)