Reklama Toyota

Koszmarny wypadek. Lexus uderzył w słup. Zginęły dwie osoby. Spłonęły w aucie

W Poznaniu na ulicy Hetmańskiej doszło do koszmarnego wypadku. Samochód osobowy uderzył w słup trakcyjny i spłonął. Dwie osoby zginęły w wyniku pożaru. 

Tuż po godzinie 22 w rejonie skrzyżowania z Górecką osobowy lexus z nieustalonych na razie przyczyn uderzył w słup trakcyjny. Pojazd doszczętnie spłonął.

– Po zakończeniu akcji gaśniczej ujawniono zwłoki dwóch osób. To 36-letni mężczyźni, mieszkańcy Poznania – przekazała nam podinsp. Iwona Liszczyńska.

Okoliczności zdarzenia wyjaśnią śledczy. Podczas ich działań ulica był zablokowana, wstrzymany był ruch tramwajowy. Bimby wróciły na ten odcinek Hetmańskiej ok. 5:30.

Pożar auta osobowego, niestety dwie osoby spłonęły. Do pożaru doszło podczas wypadku na ulicy Hetmańskiej. Na miejsce skierowano cztery zastępy straży pożarnej. Do zdarzenia doszło około godziny 22:15. Do pożaru doszło, gdy samochód osobowy uderzył w słup trakcyjny – informuje portal wlkp112.pl rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu st.kpt. Michał Kucierski

Poprzedni artykułWypadek busa z osobówką. Jedna osoba trafiła do szpitala (ZDJĘCIA)
Następny artykułKoszmarny wypadek. Jedna osoba zginęła na miejscu, trzy zostały ranne (ZDJĘCIA)