Reklama samochody.pl

Koszmar. 14-latka nie doczekała wakacji. Zabił ją pijany kierowca volkswagenem

14-latka w ciężkim stanie została zabrana śmigłowcem LPR do szpitala Lublinie. Niestety 14-latka zmarła w szpitalu.

Do tragedii doszło w miejscowości Miączyn Kolonia (woj. lubelskie). Pijany kierujący volkswagenem potrącił 14-latkę. Niestety dziewczynka zmarła w szpitalu.

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 24 czerwca, kilka minut przed godziną 1300. 33-letni mieszkaniec gminy Adamów jechał volkswagenem drogą Miączyn–Grabowiec.

Chwilę wcześniej 14-letnia dziewczynka chwile wcześniej wysiadła z busa i przechodziła przez jezdnię. Wtedy została potrącona przez kierującego volkswagenem.

Osoby, które były na miejsce zaczęły walkę o życie 14-latki. Prowadziły reanimację do czasu przyjazdu karetki pogotowia ratunkowego. 14-latka w ciężkim stanie została zabrana śmigłowcem LPR do szpitala Lublinie. Niestety 14-latka zmarła w szpitalu.

33-latek, kierowca volkswagena był pijany. Wydmuchał ponad 1,2 promila alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany. Po wytrzeźwieniu będą z nim wykonywane czynności procesowe.

Poprzedni artykuł17-latek wysiadł zobaczyć czy mają przebitą oponę. Wtedy staranowała go pijana kierująca volkswagenem
Następny artykuł1,5 roczne dziecko poparzone olejem. W akcji Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (ZDJĘCIA, WIDEO)