Reklama samochody.pl

Kompletnie pijany 37-latek kierował jednośladem. Nie miał też prawa jazdy

Dzielnicowi z Komisariatu w Rakoniewicach w trakcie patrolu miejscowości Wioska zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem marki Peugeot. Dzielnicowi zaniepokojeni nienaturalnym torem jazdy mężczyzny postanowili zbadać go na zawartość alkoholu. Wynik badania to ponad 2,5 promila alkoholu. Ponadto mężczyzna posiadał zakaz sądowy prowadzenia pojazdów. Za to przestępstwo mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

16 marca w tuż przed godziną 21:00 policjanci patrolując miejscowość Wioska zauważyli kierującego jednośladem, który miał duży problem z utrzymaniem prawidłowego toru jazdy. 37- letni mężczyzna z gminy Rakoniewice uzsykał wynik ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. W dodaktu mężczyzna kierując jednośladem zbagatelizował wydany na niego zakaz sądowy w sprawie prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Funkcjonariusze uniemożliwili nieodpowiedzialnemu kierującemu kontynuowanie jazdy. Mężczyzna usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz niestosowanie się do zakazu sądowego. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolnośći.

Poprzedni artykułReal Money Online Casino & Sports Wagering Apk Download Regarding Android Aptoide
Następny artykułPrzez osiem godzin walczyli o jego życie! W międzyczasie wykop zalała woda…(ZDJĘCIA, WIDEO)