Kompletnie pijana matka robiła awanturę. W domu były małe dzieci. Trafiły do szpitala

O zdarzeniu został poinformowany Sąd Rodzinny i Nieletnich w Opolu Lubelskim, który zdecyduje o dalszej opiece nad dziećmi. Kobiecie grozi kara do 5 lat więzienia.

Ponad dwa promile alkoholu wydmuchała miała 31-latka matka, która w takim stanie „opiekowała się” dwojgiem dzieci w wieku 2 i 5 lat. Kobieta została zatrzymana i usłyszała zarzuty narażenia dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia Grozi jej kara do 5 lat więzienia.

Policjanci komendy w Opolu Lubelskim dostali zgłoszenie, że w jednej z miejscowości ma miejsce awantura pomiędzy mężczyzną a jego partnerką. Z mieszkania dochodziły odgłosy awantury, słychać było też głośny płacz dzieci.

Wysłany na miejsce patrol ustalił, że 31-letnia kobieta opiekuję się dziećmi kompletnie pijana. Kobieta wydmuchała ponad dwa promile alkoholu.  Dzieci zostały przewiezione do szpitala na badanie, gdzie decyzją lekarza pozostały na obserwacji.

31-latka została zatrzymana. Usłyszała zarzut narażenia małoletnich dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia oraz kierowania gróźb karalnych wobec zgłaszającego interwencję mężczyzny.

Jak ustalili policjanci, nie jest to pierwsze takie zachowanie 31-latki, kiedy opiekowała się dziećmi będąc pod wpływem alkoholu. O zdarzeniu został poinformowany Sąd Rodzinny i Nieletnich w Opolu Lubelskim, który zdecyduje o dalszej opiece nad dziećmi. Kobiecie grozi kara do 5 lat więzienia.

Poprzedni artykułParkując audi 41-latka zrobiła demolkę (ZDJĘCIA)
Następny artykułRatował ludzi, teraz strażak potrzebuje pomocy. Walczy z ciężkim nowotworem