Kolejny raz 19-letni sadysta pobił swoją dziewczynę. Ofiara trafiła do szpitala

Na okres trzech miesięcy trafił do aresztu 19-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego, który znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją partnerką. Mężczyzna został zatrzymany przez gostyńskich policjantów. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

W minionym tygodniu dyżurny gostyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie z gostyńskiego szpitala o młodej kobiecie, która trafiła do placówki z obrażeniami po awanturze domowej. Agresywny 19-latek pobił ją.

Jeszcze tego samego dnia mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy i trafił do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania był trzeźwy. Mimo to została od niego pobrana krew do badań w celu sprawdzenia, czy nie był on pod wpływem narkotyków w chwili popełnienia przestępstwa.

W toku czynności policjanci ustalili, że 19-latek od dłuższego czasu znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją partnerką. W trakcie awantur obrażał ją, znieważał, poniżał, szarpał i popychał.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci przedstawili agresorowi zarzut znęcania się nad kobietą. Następnie wystąpili z wnioskiem do prokuratora o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Decyzją sądu 19-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Mężczyźnie grozi kara nawet do 5 lat więzienia.

Poprzedni artykułPijany przyszedł zdawać egzamin na prawo jazdy. To było jego siódme podejście
Następny artykułUderzył fiatem w volkswagena, zabrał tablice rejestracyjne i uciekł. Mężczyzna został aresztowany