Reklama Toyota

Kobieta volkswagenem potrąciła dziewczynkę na przejściu dla pieszych. Policja szuka poszkodowanej (FILM)

Kobieta volkswagenem potrąciła dziewczynkę na przejściu dla pieszych. Policja szuka poszkodowanej

Do potrącenia na przejściu dla pieszych doszło, 4 listopada, w rejonie skrzyżowania ulic Kolejowej i Traugutta w Konini. Kierowca volkswagena tourana potrącił dziewczynkę. Dzięki otrzymanemu nagraniu policjanci dotarli do sprawcy.

W dniu, 15 listopada, do konińskiej komendy wpłynęło nagranie na którym widać, jak kobieta kierująca pojazdem marki volkswagen touran potrąciła dziewczynkę na oznakowanym przejściu dla pieszych w pobliżu skrzyżowania ulic Kolejowej i Traugutta.

Po otrzymaniu materiału wideo policjanci natychmiast zajęli się tą sprawą i jeszcze tego samego dnia ustalili sprawcę potrącenie. Okazało się, że jest to 28-letnia mieszkanka powiatu konińskiego. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy, a także skierowano wobec niej wniosek o ukaranie do sądu.

Niestety jak do tej pory nie udało się ustalić tożsamości potrąconej dziewczynki. W przypadku rozpoznania jej wizerunku na załączonym materiale, konińska policja prosi o kontakt telefoniczny pod nr 603 115 537 lub pisząc na e-mail: [email protected].

Pamiętajmy, że to pieszy który jest niechronionym uczestnikiem ruchu drogowego wchodząc na przejście dla pieszych, ma pierwszeństwo przed pojazdem.

Poprzedni artykułZderzenie osobówki i skutera. Służby na miejscu
Następny artykułUwaga! Jajka z salmonellą w Biedronce. Wydano ostrzeżenie