Reklama samochody.pl

Katechetka sadystka w Kaliszu znęcała się nad dziećmi. Stanie przed sądem

Katechetka sadystka została oskarżona, a akt oskarżenia trafił do Sądu Rejonowego w Kaliszu. Chodzi o naruszenia nietykalności cielesnej sześcioro dzieci w jednej ze szkół w Kaliszu.

Sprawa ujrzała światło dzienne po zgłoszeniu od jednego z rodziców. Córki mężczyzny były ofiarami katechetki. Podobnie jak inni uczniowie. Wszystko działo się w Szkole Podstawowej nr 16 im. Powstańców Wielkopolskich.

Katechetka w czasie przerw między lekcjami nie pozwalała dzieciom jeść śniadań w klasie. Nie mogły też korzystać z toalety. Zakonnica wmawiała dzieciom, że jeżeli ich rodzice będą pić alkohol, to pojawi się u nich policja.

To nie koniec. Za picie alkoholu przez rodziców przyjdzie do nich szatan, a dzieci trafia do piekła lub domu dziecka. Zakonnica szarpał dzieci.

Zakonnica usłyszała zarzuty. Dotyczą one bicia szóstki uczniów. Zakonnica wbijała im paznokcie w ciało. Szarpała za uszy i ściskania za ramię.

Akt oskarżenia trafił już do sądu. Zakonnicy grozi kara do 2 lat więzienia. Zakonnica nie przyznała się do zarzucanych jej czynów.

Poprzedni artykułZatrzymany 11-letni sprawca wypadku. Uciekł z miejsca zdarzenia
Następny artykułMakabryczny wypadek. BMW roztrzaskało się o drzewo. Zginęły dwie młode osoby. Z auta zostało niewiele