Reklama Toyota

Jego żona rodziła zadzwonił na 112. Policja eskortowała ich do szpitala. Chwilę później kobieta urodziła

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tucholi pilotowali samochód z rodzącą kobietą. Dzięki działaniom funkcjonariuszy przyszła mama w porę dotarła do szpitala. Chwilę później na świat przyszedł zdrowy maluszek.

| POLECANE – Groźny wypadek w Poznaniu. Zderzenie dwóch tramwajów. Aż 14 osób rannych (ZDJĘCIA)

W niedzielę (05.06.22r.) przed godziną 15:00 do dyżurnego tucholskiej komendy wpłynęło zgłoszenie od mężczyzny, który prosi o pomoc w zapewnieniu pilotażu jego pojazdu. Kierowca, dzwoniąc na numer alarmowy 112, poinformował, że jego żona zaczęła rodzić i jedzie z nią do szpitala w Świeciu. Policjant skontaktował się telefonicznie ze zgłaszającym i po ustaleniu jego lokalizacji polecił mu, aby ten zawrócił i kierował się do szpitala w Tucholi, który znajduje się bliżej. Mężczyzna posłuchał rad dyżurnego i zawrócił.

| POLECANE – Makabryczny wypadek. Młody mężczyzna zginął na miejscu. Dziecko poważnie ranne (ZDJĘCIA)

W tym czasie na trasę Tuchola – Świecie został skierowany patrol tucholskiej “drogówki”, który napotkał wskazany samochód na rogatkach Tucholi. Mundurowi, przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych, rozpoczęli pilotaż auta z rodzącą kobietą. Dzięki ich działaniom przejazd przez miasto przebiegł szybko i sprawnie. Przyszła mama na czas dotarła do tucholskiego szpitala, gdzie została przekazana w ręce medyków. Jej mąż podziękował policjantom za pomoc. Chwilę później urodziło się zdrowe dziecko.

Poprzedni artykułSamochód osobowy uderzył w drzewo. Kierowca był pijany
Następny artykułMakabryczny wypadek. Nie żyje młoda kobieta. Miała zaledwie 19 lat i całe życie przed sobą (ZDJĘCIA)