Reklama Toyota

Horror na drodze. W wypadku zginęły trzy osoby, w tym dziecko

Łowiccy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku w Jackowicach, w którym zginęły poniosły trzy osoby.

Łowiccy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło we8 sierpnia 2023 roku około godziny 15.40 na drodze krajowej numer 92 w miejscowości Jackowice, gdzie doszło do zderzenia opla corsy oraz motocykla honda.

Niestety na skutek zdarzenia śmierć na miejscu poniosły trzy osoby, motocyklista 48-letni mieszkaniec powiatu łowickiego oraz dwie osoby podróżujące oplem, których tożsamość jest ustalana. Policjanci na miejscu pod nadzorem prokuratora wykonali wszelkie czynności, które pozwolą na ustalenie dokładnego przebiegu zdarzenia.

Wstępnie ustalono, że pojazdy poruszały się drogą krajową numer 92. Kierująca oplem poruszała się od Łowicza i skręcała w lewo, natomiast motocyklista poruszał się od strony Kutna. Droga była zablokowana, policjanci zorganizowali objazdy. Śledztwo mające na celu ustalenie przyczyn wypadku prowadzi Prokuratura Rejonowa w Łowiczu.

Poprzedni artykułGroźne zderzenie osobówki z ciężarówką w Wolsztynie (ZDJĘCIA)
Następny artykułWyrzuciła psa z czwartego piętra w Poznaniu. Odpowie za zabicie psa ze szczególnym okrucieństwem