Reklama Toyota

Horror na drodze. Auto roztrzaskało się o drzewo. Kobieta zginęła na miejscu (ZDJĘCIA)

Tragicznie rozpoczął się piątek w powiecie szamotulskim. W wypadku zginęła mieszkanka Poznania.

Wszystko wydarzyło się w piątek 22 lipca około godziny 4:50. Wówczas to szamotulskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku pomiędzy miejscowość Młodasko a Grzebienisko.

Na miejsce natychmiast zadysponowano strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Szamotuł, ochotników z OSP Grzebienisko, OSP Chlewiska, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policję.

Po dojeździe pierwszych służb ratunkowych potwierdzono zgłoszenie oraz zastali samochód osobowy, który wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Natychmiast przystąpiono do akcji ratunkowej. Strażacy by wydostać kobietę z wraku pojazdu użyli specjalistycznego sprzętu hydraulicznego.

Niestety po wykonaniu dostępu do rannej kobiety, jej życia nie udało się uratować.

  • 40 letnia mieszkanka Poznania kierująca pojazdem marki Dacia Sandero na łuku drogi poza terenem zabudowanym z nieustalonych przyczyn zjechała z jezdni a następnie uderzyła w przydrożne drzewo – informuje portal wlkp112.pl sierż.szt. Aleksandra Serafin. Szamotulskiej Policji 

W wyniku poniesionych obrażeń kobieta poniosła śmierć na miejscu. Trwają czynności prowadzone przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach pod nadzorem prokuratora w celu wyjaśnienia okoliczności zdarzenia – dodaje Serafin

Foto. OSP Grzebienisko 

Poprzedni artykułKoszmarna śmierć w pracy. 38-latek wpadł pod ostrza kosiarki. Został rozerwany. Jego kolega uciekł
Następny artykułPoważny wypadek na krajówce. Dwie osoby trafiły do szpitala (ZDJĘCIA)