Reklama Toyota

Groźny wypadek motocykla z fiatem. Ranne dwie osoby (ZDJĘCIA)

W czwartek 11 czerwca o godzinie 16.18 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Barłogi gm. Grzegorzew.

Na drodze krajowej DK92 doszło do zderzenia się samochodu osobowego Fiat 126 z motocyklem Honda. Dyżurny do działań zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Grzegorzewa i Barłóg. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że samochodem osobowym podróżowały 2 osoby, natomiast motocyklem podróżował tylko kierowca.

| POLECANE – Pijany kierowca wylądował Dacia w rzece (ZDJĘCIA)

Na miejscu zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego zaopatrywał osoby poszkodowane. W wyniku odniesionych obrażeń na miejscu zdarzenia zmarła pasażerka Fiata, natomiast kierujący samochodem osobowym oraz motocyklista zostali przetransportowani do szpitali przez karetkę pogotowia oraz wezwane na miejsce zdarzenia Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

| POLECANE – Horror. Znaleziono ciała matki i jej 10-letniego syna (ZDJĘCIA)

Działania ratownicze przez 1 godzinę i 49 minut prowadziło 19 strażaków. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi policja.

Tekst: mł. bryg. Jacek Wiśniewski; Zdjęcia: KP PSP Koło.

Poprzedni artykułPijany kierowca wylądował Dacia w rzece (ZDJĘCIA)
Następny artykułDołącz do naszego zespołu