Reklama Toyota

Groźny wypadek. Kierowca osobówki został uwięziony w wraku pojazdu (ZDJĘCIA)

OSP Skarszew

Dziś w piątek 19 czerwca około godziny 15:50 Kaliskie służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym na drodze wojewódzkiej numer 470 w miejscowości Skarszew. 

| POLECANE – Tragedia w fabryce volkswagena. Zmarł pracownik 

Z pierwszych informacji przekazanych do służb wynikało, że samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Na miejsce natychmiast wysłano dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej z Kalisz nr 2, po jednym zastępie strażaków ochotników z OSP Skarszew, OSP Pólko oraz Zespół Ratownictwa Medycznego i Policję.

| POLECANE – Wypadek. Cztery osoby ranne w tym jedna w stanie ciężkim. W akcji LPR (ZDJĘCIA)

Po dojeździe na miejsce zdarzenia służb potwierdzono zgłoszenie, a zarazem zastano ciężarówkę, która znajdowała się w przydrożnym rowie oraz osobówkę na jezdni z mocno rozbitą lewą stroną. W wraku pojazdu osobowego marki volkswagen pasat został uwięziony kierowca. Strażacy za pomocą specjalistycznego sprzętu hydraulicznego wydostali młodego mężczyznę z wraku pojazdu.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący passatem 19-latek z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas drogi, co zakończyło się „czołówką” z jadącą w przeciwnym kierunku ciężarówką – informuje portal epoznan.pl

W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane Kierowca osobówki został przetransportowany do szpitala. Droga na czas prowadzonych działań była całkowicie zablokowana.

 

Poprzedni artykułWypadek. Cztery osoby ranne w tym jedna w stanie ciężkim. W akcji LPR (ZDJĘCIA)
Następny artykułZmarł młody mężczyzna najciężej poszkodowany w wypadku