Groźny wypadek dwóch samochodów w Obornikach. Trzy osoby ranne (ZDJĘCIA)

Dnia 11 września 2023 r. o godzinie 5:42 do SKKP PSP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu samochodów osobowych marki HYUNDAI I30 oraz FIAT CROMA na 45. kilometrze drogi wojewódzkiej nr 187 na wysokości ul. Polnej w Obornikach.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia KDR stwierdził, że na skrzyżowaniu ulic doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki HYUNDAI I30 oraz FIAT CROMA. Osobowy Hyundai znajdował się na jezdni a Fiat w przydrożnym rowie. Wszyscy uczestnicy zdarzenia (5 osób dorosłych) wyszli z pojazdów przed przybyciem JOP o własnych siłach, trzy z nich wymagały udzielenia pomocy medycznej.

Osoby poszkodowane po przebadaniu przez ZRM zostały przetransportowane do szpitala w Obornikach. Na czas prowadzonych działań wprowadzono ruch wahadłowy. Na miejscu znajdował się Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu KPP trzem osobom poszkodowanym, odłączeniu akumulatorów, przemieszczeniu pojazdu na pobocze drogi, usunięciu elementów karoserii oraz sorpcji płynów eksploatacyjnych z jezdni.

W działaniach ratowniczo – gaśniczych udziały brały 2 zastępy w sile 8 strażaków Państwowej Straży Pożarnej.

📷PSP Oborniki

Poprzedni artykułOkropne morderstwo. 18-latek zamordował kota młotkiem. Przyznał się do winy
Następny artykułStraszne. Seniorka została oszukana metodą na „wypadek”