Reklama samochody.pl

Groźny wypadek dwóch aut. Dwie osoby ranne (ZDJĘCIA)

W dniu 27.02.2022 o godzinie 16:44 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Kaliszu wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych w miejscowości Koźminek.

Po przyjeździe straży na miejsce zdarzenia stwierdzono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych ( BMW 5, VW Passat) w wyniku czego została poszkodowana 1 osoba jadąca samochodem marki VW Passat i 1 osoba podróżująca BMW 5.

Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Jednocześnie ratownicy udzielili KPP osobom poszkodowanym,. Przybyły na miejsce ZRM  zabrał poszkodowaną z samochodu  VW do szpitala celem dalszej diagnostyki.

Kierowca BMW po przebadaniu przez ZRM nie wymagał hospitalizacji i został na miejscu zdarzenia. W tym samym czasie strażacy odłączyli zasilanie elektryczne w pojazdach.  Dalsze czynności prowadziła policja. Ruch w miejscu zdarzenia był zamknięty w obu kierunkach.

Po wykonaniu czynności przez policje i zabraniu pojazdów przez pomoc drogową plamy z płynów eksploatacyjnych posypano sorbentem, który następnie zebrano wraz z pozostałościami z jezdni.
W działaniach uczestniczyły: zastęp z JRG1 , 2 zastępy z OSP Koźminek , ZRM i policja.

Poprzedni artykułCo za okrucieństwo. Rosyjskie czołgi rozjechały samochód. 47-letni Mykoła zginął (FILM)
Następny artykułCo za odwaga! Ludzie blokują kolumnę wojsk rosyjskich, a co robią Rosjanie