Reklama samochody.pl

Groźny nocny wypadek. Kierowca został uwięziony w pojeździe. Był pijany (zdjęcia)

Groźny wypadek w powiecie grodziskim. Młody mężczyzna został uwięziony w pojeździe. Był też pijany.

Wszystko wydarzyło się w nocy z soboty na niedzielę z 11 na 12 lutego około godziny 00:33. Wówczas to grodziskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku w Aleksandrowie.

Na miejsce natychmiast zadysponowano strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Grodziska Wielkopolskiego i Wolsztyna oraz ochotników z Jabłonny i Rakoniewic, policję oraz zespół ratownictwa medycznego.

Po dojeździe na miejsce pierwszego zastępu zastali oni samochód osobowy, który wypadł z drogi i leżał na boku, a w środku znajdował się uwięziony kierowca. Strażacy natychmiast wykorzystali specjalistyczny sprzęt hydrauliczny w celu wykonania dostępu do mężczyzny.

Z ustaleń policji wynika, że 32-letni mężczyzna mieszkaniec powiatu grodziskiego kierując samochodem osobowym marki Peugeot będąc w stanie nietrzeźwości, miał ponad promil alkoholu nie opanował kierowanego przez siebie pojazdu. W wyniku czego zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala – informuje portal wlkp112.pl Aleksandra Hoffmann z grodziskiej policji 

📸 Patryk Kaczmarek (wlkp112.pl)

Poprzedni artykułNoworodek zostawiony w oknie życia w Gnieźnie. To chłopczyk
Następny artykułPolicyjna eskorta nieprzytomnego dziecka