Groził nożem byłej partnerce oraz 11-letniemu dziecku

Czarnkowscy policjanci zatrzymali 49-latka, który przy użyciu noża groził byłej partnerce pozbawieniem życia. Mężczyzna odpowie również za kierowanie gróźb wobec jej 11-letniego syna. Decyzją sądu podejrzany najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie tymczasowym.

Do zdarzenia doszło rano 14 marca br. w jednym z mieszkań na terenie miasta. Jak wynika z policyjnych ustaleń, 49-latek wdarł się do domu byłej partnerki i zaczął jej grozić, wymachując nożem kuchennym. Był agresywny, szarpał ją, przytrzymywał za głowę oraz przyduszał, powodując zadrapania oraz zasinienia. Na szczęście kobieta nie wymagała hospitalizacji. Podejrzany groził również pozbawieniem życia i zdrowia 11-letniemu synowi pokrzywdzonej. Zaraz po zatrzymaniu mężczyzna trafił do policyjnej celi. Po zebraniu przez śledczych materiału dowodowego usłyszał zarzuty.

W miniony czwartek, tj. 16 marca br. na wniosek policjantów i prokuratora, sąd podjął decyzję o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Teraz mężczyzna w odosobnieniu będzie oczekiwał na swój proces. Za przestępstwa, których się dopuścił grozi mu kara do kilku lat pobytu za kratkami.

Poprzedni artykułZaginął 32-letni Jacek Lewandowski
Następny artykułŚmiertelny wypadek. Przejażdżka quadem zakończona śmiercią (zdjęcia)