Reklama Toyota

Gniezno. Policyjny pościg zakończony zatrzymaniem (ZDJĘCIA)

W niedzielne południe na ul. Jeziornej doszło do zatrzymania samochodu osobowego – podróżujące nim dwie osoby zostały zatrzymane.

Sytuacja miała miejsce 20 marca w południe. Jak wynika z naszych nieoficjalnych ustaleń, kierujący samochodem marki Hyundai podjechał na stację benzynową w Dziekanowicach ze zdjętymi tablicami rejestracyjnymi. Kiedy do tankującego pojazdu podszedł jeden z pracowników, kierujący autem bez płacenia za paliwo ruszył i potrącił mężczyznę, po czym skierował się w stronę Gniezna.

Za autem mieli wyruszyć świadkowie zdarzenia, a o całej sytuacji powiadomiono policję. Pościg trwał do Gniezna, gdzie Hyundai z ul. Poznańskiej skierował się w ul. Łaskiego, a dalej na ul. Jeziorną. Tutaj przejazd został mu zablokowany przez inne auta – wówczas samochód wjechał na parking i tam doszło do zatrzymania podróżujących nim kobiety i mężczyzny.

Na miejsce zdarzenia wezwano także zespół ratownictwa medycznego, gdyż ww. pracownik (jadący jednym aut ścigających Hyundai), odniósł obrażenia ciała.

Źródło. Gniezno24.com

Poprzedni artykułDziewczynka zaklinowała się między ogromnymi rurami. Po uwolnieniu trafiła do szpitala (ZDJĘCIA)
Następny artykułPoważny wypadek. Zderzenie karetki i busa. Ranne trzy osoby