Reklama Toyota

Dwie nastolatki w ciężkim stanie trafiły do szpitala. Prawdopodobnie zjadły jakąś roślinę. Zatrute też inne dzieci

Jak ustalił portal poscigi.pl do zdarzenia doszło w piątek, 12 sierpnia, na terenie Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży mieszczącego się w pałacu w Zaborze. Dwie dziewczyny są w ciężki stanie, jedna z nich jest nieprzytomna. Zatruta jest też trzecia dziewczynka i chłopiec. Prawdopodobnie dzieci zjadły jakąś roślinę.  

Jak ustalił portal poscigi.pl do Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży zostały wezwane karetki pogotowia ratunkowego z Zielonej Góry. Chodziło o czworo dzieci, które bardzo źle się poczuły. Na miejscu okazało się, że sytuacja jest dramatyczna. Dwie nastolatki są w ciężkim stanie. Zatruci są też trzecia dziewczynka i chłopak. Wszystkie zatrute dzieci maja powyżej 13 lat.

Jedna z dziewczynek jest nieprzytomna. Druga komunikuje i mówi o silnym bólu brzucha. Ona również jest w ciężkim stanie. Trzecia dziewczynka i chłopiec są w lepszych stanach. – Właśnie skończyłem pomagać przy dzieciach. Wszystkie zostały zabrane do  szpitala – mówi Andrzej Żywień, dyrektor Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży.

Nie wiadomo co zatruło dzieci. Jedna z opcji to zjedzenie przez nich jakiejś rośliny. To ona miała zatruć dzieci. – Mamy też w Zaborze wodę z Odry, ale nie chcę spekulować co zatruło dzieci. Może wykażą to badania – mówi dyrektor Żywień.

Poprzedni artykułMisja Francja. Polacy strażacy ruszyli w drogę (ZDJĘCIA)
Następny artykułDramatyczny wypadek. Śmiertelne potrącenie pracownika na autostradzie A2