Reklama Toyota

Dwaj bracia zatrzymani. Jeden kierował pod wpływem alkoholu,a drugi był poszukiwany

Funkcjonariusze z Białośliwia zatrzymali 34-letniego nietrzeźwego kierującego, a po chwili w ręce mundurowych wpadł jego 43-letni brat poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Chodzieży. Pierwszemu z zatrzymanych grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast starszy z braci został doprowadzony do Zakładu Karnego.

W ubiegły weekend policjanci z Posterunku Policji w Białośliwiu otrzymali informację o kierowcy czarnego mercedesa, który prawdopodobnie jest nietrzeźwy. Funkcjonariusze natychmiast udali się we wskazany rejon, aby zatrzymać kierującego. Na miejscu okazało się, że świadek zdarzenia zaregował i uniemożliwił dalszą jazdę 34-letniemu mieszkańcowi gminy Białośliwie. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który miał blisko 3 pormile alkoholu w organizmie.

Funkcjonariusze mając wiedzę, że brat pijanego kierowcy jest osobą poszukiwaną zaproponowali, aby pojazd którym się poruszał odebrali jego najbliżsi. Wykorzystując sytuację policjanci dotarli do mężczyzny poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Chodzieży. Na miejscu mundurowym drzwi otworzył 43-latek, który nie zdążył zaopiekować się autem, ponieważ został zatrzymany przez mundurowych.

Nietrzeźwemu kierującemu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, z kolei jego starszy brat finalnie trafił do Zakładu Karnego.

mł. asp. Jędrzej Panglisz

Poprzedni artykułSamochód uderzył w drzewo. Cztery osoby w szpitalu [ZDJĘCIA]
Następny artykułPościg za skradzionym pojazdem. Pilscy policjanci złapali złodzieja