Reklama samochody.pl

Dwa samochody osobowe zderzyły się ze sobą. W zdarzeniu nikt nie został ranny

W dniu 17 października 2022 r. o godzinie 19:07 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze powiatowej w miejscowości Kłodawa, ul. Warszawska.

Dyżurny do działań zadysponował jeden zastęp z JRG Koło oraz dwa zastępy OSP Kłodawa.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Pojazdami podróżowało 5 osób. Wszyscy uczestnicy zdarzenia opuścili pojazdy przed przybyciem zastępów JOP.

Strażacy zabezpieczyli i oświetlili teren prowadzonych działań. Odłączono dopływ prądu w akumulatorach obydwu pojazdów. ZRM przebadał półroczne dziecko – dziecko pozostało na miejscu zdarzenia, nie wymagało dalszej hospitalizacji. Pozostali uczestnicy zdarzenia odmówili udzielenia pomocy medycznej. Plamę płynów eksploatacyjnych zabezpieczono sorbentem. Działania JOP zakończono. W momencie odjazdu na miejscu zdarzenia pozostał patrol Policji zabezpieczający teren i prowadzący swoje czynności.

Działania ratownicze trwały przez 44 minuty. W akcji uczestniczyło 17 strażaków. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi Policja.

Opracowanie: mł. asp. Robert Kaczmarek

Zdjęcia: ARCHIWUM KP PSP KOŁO

Poprzedni artykułDrogi Wojewódzkie całkowicie zablokowane!
Następny artykułPożar piwnicy w budynku mieszkalnym. Strażacy szybko ugasili palące się śmieci (ZDJĘCIA)