Dwa miesiące kupowała na raty na dane swojej rodziny. Nic nie spłacała

Zawierała umowy telekomunikacyjne na dane swoich krewnych, pobierając na raty markowy sprzęt, a następnie nie płaciła rat kredytowych. Leszczyńscy policjanci zatrzymali 37-latkę z Góry i postawili jej zarzuty oszustw. Grozi jej kara do 8 lat więzienia.

Ten proceder trwał w ostatnich dwóch miesiącach. Kobieta zawierała przez internet umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych, pobierając sprzęt na raty. Były to markowe telefony komórkowe i laptopy.

Problem w tym, że umowy zostały zawarte na dane osobowe rodziny kobiety, a dodatkowo nie spłacała rat za otrzymany sprzęt.

W dniu, 12 września, leszczyńscy policjanci zatrzymali 37-latkę z Góry, bezpośrednio po odebraniu przesyłki od kuriera z zawartością kolejnego telefonu. Oprócz tego zabezpieczyli dwa laptopy pochodzące z oszustw dokonywanych przez kobietę.

37-latka póki co usłyszała zarzuty dokonania trzech oszustw na kwotę ponad 11 tysięcy złotych, jednak policjanci pracują nad tą sprawą i nie wykluczają, że ilość ogłoszonych kobiecie zarzutów ulegnie zwiększeniu. Podejrzanej grozi do 8 lat więzienia.

Poprzedni artykułZginęli tragicznie. Oddano im hołd (ZDJĘCIA,WIDEO)
Następny artykułJesteśmy Mistrzami Europy! Brawo Polska