Reklama Toyota

Dramatyczny wypadek. Samochód uderzył w drzewo. Kierowca zmarł w szpitalu. Nie posiadał prawa jazdy (ZDJĘCIA)

Sobotni deszcz spowodował pogorszenie warunków do jazdy samochodem. Przekonał się o tym kierowca Seicento. Niestety mężczyzna zmarł w szpitalu.

Wszystko wydarzyło się w sobotę 10 września około godziny 18:33. Wówczas to grodziskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na trasie Rakoniewice – Jabłonna.

Na miejsce natychmiast zadysponowano strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Grodziska Wielkopolskiego, ochotników z Wioski i Jabłonny oraz zespół ratownictwa medycznego i policję.

Gdy na miejsce przybył pierwszy zastęp straży zastali oni uwięzionego mężczyznę w roztrzaskanym pojeździe. Strażacy natychmiast zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz użyli specjalistycznego sprzętu hydraulicznego by wykonać dostęp do mężczyzny.

Kierujący samochodem marki fiat nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego zjechał na prawe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo – informuje portal wlkp112.pl Aleksandra Hofmann z grodziskiej policji 

Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami został przetransportowany do szpitala gdzie zmarł. 74-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami – dodaje Hofmann 

Foto. OSP Jabłonna 

Poprzedni artykułNocny pożar garażu w Kuźnicy Zbąśkiej. W środku doszczętnie spłonęło auto oraz trzy motocykle (ZDJĘCIA)
Następny artykułTrzy policyjne radiowozy cofały pasem awaryjnym na autostradzie A2. Co się wydarzyło?