Reklama Toyota

Dramatyczny wypadek. Dwuletnie dziecko wypadło z okna na czwarty piętrze. Maluch w ciężkim stanie był operowany w szpitalu w Poznaniu

fot. poscigi.pl

Do dramatycznego wypadku doszło w czwartek, 10 marca, w Sulechowie (woj. lubuskie). Z okna mieszkania na czwartym piętrze bloku na os. Nadodrzańskim wypadła dwuletnia dziewczynka.  Maluch na miejscu był reanimowany. Dziecko przeszło operację.

Dwuletnia dziewczynka wypadło z okna mieszkania bloku na czwartym piętrze na os. Nadodrzańskim. Na miejsce wypadku zostały wezwane służby ratunkowe. Dojechała policja oraz wylądował śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego.

Jak mówił nam świadek wydarzeń, dziecko na miejscu było reanimowane przez medyków. Śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego zostało zabrane do szpitala. Na oddział trafiło w ciężkim stanie.

W zielonogórskim szpitalu stan dziecka został ustabilizowany Maluch trafił do Kliniki Kardiochirurgii w Poznaniu. Tam maluszek był operowany.

Zielonogórska policja ustala przyczynę oraz okoliczności w jakich doszło tragicznego zdarzenia. W momencie wypadku jedno z rodziców było w mieszkaniu.

Poprzedni artykułStraszny wypadek. Zginęło półroczne dziecko
Następny artykułPoważny wypadek pod Wolsztynem. Rana osoba doznała złamania kręgosłupa (ZDJĘCIA)