Dramat trwał od dawna. Mężczyzna znęcał się nad swoją partnerką

Okazało się, ze dramat trwa od kilku miesięcy.

W ubiegłym tygodniu krótko po północy, funkcjonariusze z Wydziału Prewencji złotowskiej jednostki, zostali wysłani na interwencję domową do jednego z mieszkań w Złotowie. Według zgłaszających, z mieszkania miały dochodzić odgłosy awantury, płaczu i krzyku. Jak przekazano, uczestnikami tych wydarzeń, miała być kobieta z dziećmi, nad którymi znęcał się mężczyzna.

„Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce natychmiast odizolowali sprawcę przemocy od poszkodowanej. 31 latek został zatrzymany, a kobiecie i jej dzieciom zapewniono niezbędną pomoc” – relacjonuje asp. Damian Pachuc, oficer prasowy policji w Złotowie.

„W trakcie gromadzenia materiału dowodowego okazało się, że zatrzymany mężczyzna od blisko 7 miesięcy znęcał się nad partnerką zarówno psychicznie jak i fizycznie. Działa w warunkach recydywy, gdyż już wcześniej odbywał karę pozbawienia wolności za takie samo przestępstwo” – dodaje.

Mężczyźnie przedstawiono zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego. Wobec 31-latka zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące.

Poprzedni artykułUgodzenie nożem w centrum Gniezna. Ranny w ciężkim stanie trafił do szpitala
Następny artykuł14-latek na boisku ranił kolegę maczetą. Miał przy sobie narkotyki i kastet