Reklama samochody.pl

Dramat. Nie żyje czteroosobowa rodzina, w tym dwoje małych dzieci. Mieli rany cięte i kłute

Martwe osoby odnaleźli ratownicy, którzy zostali wezwani do domu jednorodzinnego w Tarnowie przy ul. Świętego Marcina. Czteroosobowa rodzina miała rany cięte i kłute. Okoliczności wskazują na samobójstwo rozszerzone.

W piątek, 21 października, po południu dyżurny komendy policji otrzymał informację, że w Tarnowie przy ul. Świętego Marcina w domu jednorodzinnym odnaleziono zakrwawione ciała czterech osób.

Na miejscu interweniowali strażacy, którzy musieli wybić szybę w oknie, żeby wejść do środka. Przybyłe na miejsce załogi ratowników medycznych stwierdziły zgon czterech osób; kobiety, mężczyzny oraz dwójki małych dzieci. Odnalezione osoby miały rany cięte i kłute.

Nie żyje czteroosobowa rodzina

Do pracy przystąpiła grupa dochodzeniowo-śledcza złożona z policjantów komendy w Tarnowie, prokuratorów oraz lekarzy. Zebrano ślady zbrodni oraz zabezpieczono prawdopodobne narzędzia, które zostały użyte do zadania śmiertelnych ran.

Ciała małżeństwa, 41-letniej kobiety oraz 43-letniego mężczyzny, a także ich dzieci w wieku 3 i 6 lat zostały zabezpieczone do badań, które zostaną przeprowadzone w Zakładzie Medycyny Sądowej w Krakowie. Pozwolą one odpowiedzieć na pytania związane z mechanizmem tej zbrodni.

Śledztwo w sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Tarnowie.

Poprzedni artykułSzybka akcja zapobiegła tragedii. Pożar domu w Kurowie (ZDJĘCIA)
Następny artykułZmarła jedna z najstarszych Wielkopolanek. Miała 107 lat