Reklama samochody.pl

Dachowanie samochodu osobowego na trasie Wyrzysk-Ruda. Jedna osoba z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala (ZDJĘCIA)

Do zdarzenia doszło 21 lipca 2021 roku w godzinach nocnych na trasie pomiędzy miejscowościami Wyrzysk – Ruda doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu osobowego, w którym to kierujący pojazdem w niewyjaśnionych jak dotąd okolicznościach zjechał na przeciwległy pas ruchu, w wyniku czego jego auto dachowało.

Wewnątrz znajdowały się również 3 inne osoby. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba i z obrażeniami ciała przetransportowana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia, a także przy użyciu narzędzi hydraulicznych wykonaniu dostępu do podróżnych znajdujących się w pojeździe. Droga na czas prowadzonych działań była zablokowana.

W działaniach trwających blisko 2 godziny udział brało 27 strażaków z 4 jednostek straży pożarnej, w tym Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Pile i Nakle nad Notecią oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Wyrzysku i Osieku nad Notecią.

Opracowanie: mł. asp. Mateusz Kentzer, KP PSP Piła.

Zdjęcia: JRG PSP nr 2 w Pile.

Poprzedni artykułGroźny pożar ścierniska w Nowej Wsi Ujskiej. W działaniach brało udział 22 strażaków (ZDJĘCIA)
Następny artykułPotężny pożar pola i lasu. W akcji 11 zastępów straży pożarnej (ZDJĘCIA)