Reklama Toyota

Czołowe zderzenie hyundaia z BMW w Kaliszu. Dwie osoby ranne. W wypadku zginął pies (ZDJĘCIA)

W czwartek, 23 czerwca w Kaliszu na ulicy Starożytna doszło do poważnego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Dwie osoby zostały ranne. Wypadku nie przeżył pies. 

Do wypadku natychmiast skierowano łącznie pięć zastępów straży pożarnej oraz policję i zespół ratownictwa medycznego. Po dojeździe na miejsce zastano dwa kompletnie rozbite pojazdy marki Hyundai i30 oraz BWM, które całkowicie zablokowały drogę Kalisz – Brzeziny.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym. Przybyły Zespół Ratownictwa Medycznego po przebadaniu poszkodowanych zadecydował o zabraniu dwóch osób na dalsze badania do szpitala. Niestety wypadku nie przeżył pies, który znajdował się w samochodzie marki Hyundai i30. Po zakończeniu czynności operacyjnych przez policję i usunięciu pojazdów z jezdni przywrócono ruch na drodze.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego 31-letni letni kierowca pojazdu marki Hyundai, przemieszczając się ulicą Starożytną od Kalisza w kierunku Wolicy z niewyjaśnionych przyczyn zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zdarzenia z pojazdem marki BMW, którym  podróżował 28-letni mieszkaniec powiatu kaliskiego

Foto. PSP Kalisz

 

Poprzedni artykułŚremscy strażacy uratowali bobra, który wpadł do studni (ZDJĘCIA)
Następny artykułZderzenie dwóch samochodów ciężarowych (ZDJĘCIA)