Czołowe zderzenie busa z osobówką. Trzy osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

Trzy osoby trafiły do szpitala po czołowym zderzeniu busa oraz osobówki w powiecie złotowski. Od samego rana warunki do jazdy w całym powiecie były bardzo trudne. 

Wszystko wydarzyło się w piątek 10 marca około godziny 13:30. Wówczas to złotowskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem dwóch pojazdów na drodze wojewódzkiej numer 189, pomiędzy Jastrowiem a Górzną.

Na miejsce natychmiast zadysponowano strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Złotowie, ochotników z OSP Osówka, OSP Jastrowie oraz zespoły ratownictwa medycznego oraz policję.

Z ustaleń policji wynika, że kierujący pojazdem Peugeot w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków na drodze stracił panowanie nad pojazdem w wyniku poślizgu, pojazd obrócił się na drodze i uderzył w prawidłowo jadący pojazd Ford Transit – informuje portal wlkp112.pl Damian Pachuc Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji z Złotowie

W wyniku zdarzenia obrażenia odniosły dwie osoby podróżujące Peugeotem, które zostały przetransportowane do szpitala, oraz jedna osoba z busa. 50-letni kierowca busa mieszkaniec powiatu pilskiego oraz 19-letni kierowca osobówki z powiatu pilskiego w chwili zdarzenia byli trzeźwi – dodaje Pachuc

Szczegółowym wyjaśnieniem wszystkich okoliczności zajmować się będą funkcjonariusze z KPP Złotów. 

📷KPP Złotów

Poprzedni artykułGroźne zderzenie dwóch pojazdów w Grodzisku Wielkopolskim (zdjęcia)
Następny artykuł11-letnia Kornelia odnaleziona!