Cud, że nikt nie zginął. Osobówka została zmiażdżona. Młoda kobieta i dwójka chłopców w szpitalu (zdjęcia)

Młoda kobieta oraz dwójka dzieci trafiła do szpitala po bardzo groźnie wyglądającym wypadku. To cud, że nikt nie zginął.

W środę przed godz. 8 doszło do groźnego wypadku na trasie Mrągowo – Piecki. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala. Droga jest zablokowana. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

W środę (08.03.2023r.) przed godz. 8 na drodze krajowej nr 59 między Mrągowem a Pieckami w okolicy skrzyżowania Wierzbowo- Krzywe doszło do zderzenia pojazdu osobowego kia z pojazdem ciężarowym scania. Z relacji świadka zdarzenia wynika, że kierująca samochodem kia na łuku drogi w prawo straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z prawidłowo jadącym pojazdem ciężarowym marki scania.

24-letnia kierująca, mieszkanka powiatu mrągowskiego w poważnym stanie została przewieziona do szpitala. Do szpitala przetransportowani zostali również pasażerowie z pojazdu kia 13 i 15- letni chłopcy, ich obrażenia nie zagrażają ich życiu. Kierujący pojazdem ciężarowym 33-letni mieszkaniec powiatu mrągowskiego nie doznał poważnych obrażeń. Droga na czas czynności prowadzonych przez Policję jest zablokowana. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

📷KPP W MRĄGOWIE

Poprzedni artykułPróbował staranować radiowóz. Policjanci musieli strzelać w opony samochodu (zdjęcia )
Następny artykułNa wieczną służbę odszedł śp druh Krzysztof Sobczyk