Coś strasznego. Syn sadysta znęcał się nad matką staruszką

Funkcjonariusze z Suchej Beskidzkiej zatrzymali 47-letniego mężczyznę, który bił i znęcał się nad swoją 76-letnią matką.

22 kwietnia przed godziną 16:00 policjanci otrzymali zgłoszenie. Rzekomo pod jednym z adresów na terenie miasta Sucha Beskidzka ma miejsce awantura nietrzeźwego syna ze swoją matką. W rejonie miejsca interwencji zastali pijanego awanturnika. Zawartość alkoholu w jego krwi wynosiła blisko 2,5 promila.

Za swoje zachowanie był już znany wcześniej policjantom. Mężczyzna posiadał dwukrotnie wydany zakaz zbliżania się do matki i pomimo tego ponownie pojawił się tego dnia w domu. Stosował wobec niej przemoc psychiczną jak i fizyczną. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych w suskiej komendzie Policji. Mundurowi będący na miejscu wezwali dla 76-latki karetkę, gdyż syn nie poprzestał tylko na wyzwiskach. Uderzył kobietę, w wyniku doznała ona obrażeń głowy.

Następnego dnia, gdy agresor wytrzeźwiał, usłyszał dwa zarzuty znęcania się nad swoją matką oraz uszkodzenia mienia, za co grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat. Mając na względzie bezpieczeństwo pokrzywdzonej, funkcjonariusze wystąpili do Prokuratury Rejonowej w Suchej Beskidzkiej z wnioskiem o zastosowanie wobec podejrzanego środków zapobiegawczych. 47-latek wprost z Prokuratury  Rejonowej w Suchej Beskidzkiej został doprowadzony do suskiego Sądu Rejonowego.

Sędzia po zapoznaniu z dowodami,  przychylił się do prokuratorskiego wniosku, wydając postanowienie o trzymiesięcznym  areszcie tymczasowym. Agresor został osadzony w jednym z aresztów śledczych.

Poprzedni artykułAż trzy promile i zakaz. Niczego się nie nauczył
Następny artykułOddali hołd tragicznie zmarłemu druhowi (ZDJĘCIA,WIDEO)