Ciało mężczyzny znalezione w rowie tak zmasakrowane, że trudno ustalić wygląd. Policjanci zrobili rekonstrukcję

Kto to jest?

W dniu, 10 czerwca, w miejscowości Oblekoń przy drodze w pobliżu cmentarza znaleziono ciało mężczyzny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że został zamordowany. Ze względu na obrażenia trudno jest ustalić jak wyglądał. Policyjni specjaliści odtworzyli wizerunek twarzy i proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości ofiary.

Ciało mężczyzny zostało znalezione przypadkowo około godz. 12.30 w miejscowości Oblekoń. Leżało przy drodze w pobliżu cmentarza. Na chwilę obecną, nie można ustalić jego tożsamości, gdyż nie pozwalają na to obrażenia. Mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów.

Wstępne ustalenia wskazują, że do śmierci mężczyzny ktoś się przyczynił. Śledztwo w tej sprawie prowadzone jest przez prokuraturę oraz policjantów z.

Ze względu na obrażenia ciała, specjaliści Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego policji odtworzyli przybliżony wizerunek twarzy mężczyzny, którego zwłoki zostały znalezione.

Mężczyzna miał około 175-180 centymetrów wzrostu, włosy krótkie. Był szczupłej budowy ciała z wyglądu w wieku około 50 lat.

Cechami charakterystycznymi mężczyzny są liczne ubytki w uzębieniu oraz brak drugiego palca lewej stopy.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny proszę kierować do Policjantów z komendy w Kielcach – osobiście przy ul. Seminaryjskiej 12 w Kielcach lub telefonicznie pod numerem telefonu 516 393 871.

Poprzedni artykułTrwa walka o życie skatowanego noworodka. Maluch leży w szpitalu. Zatrzymani rodzice i babcia
Następny artykułMakabryczny wypadek. Młody mężczyzna zginął na miejscu (ZDJĘCIA)