Reklama samochody.pl

Był kompletnie pijany, uszkodził pięć aut (ZDJĘCIA)

Na zakazie i pod wpływem alkoholu uszkodził pięć aut. Mężczyźnie grozi pięć lat więzienia. 

Wczoraj na wrocławskim Grabiszynie, doszło do bardzo groźnego zdarzenia na drodze. Aleją Pracy jechał samochodem nietrzeźwy mężczyzna z równie pijanym pasażerem. Kierując w takim stanie staranował 5 innych pojazdów powodując ich poważne uszkodzenia. Policjanci zatrzymali 34-latka, który miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Ponadto okazało się, że mężczyzna miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Podejrzanemu może grozić kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Prawie 3 promile alkoholu w organizmie miał mężczyzna, który wczoraj tj. 8 września br. w godzinach późno-wieczornych kierował volkswagenem. W takim samym stanie znajdował się 35-leni pasażer. Nieodpowiedzialny kierowca uszkodził w ten sposób aż 5 innych pojazdów, a samochód, którym kierował został całkowicie zniszczony. Uszkodzona została też latarnia uliczna znajdująca się przy ul. Inżynierskiej.

Policjanci zatrzymali podejrzewanego 34-latka, który kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości. Na miejscu interweniowały też inne służby z uwagi na zniszczenia jakie powstały w czasie tego niebezpiecznego rajdu.

Mężczyzna będzie odpowiadał za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz wbrew sądowemu zakazowi. W związku z uszkodzeniami samochodów skierowany zostanie osobny wniosek o ukaranie do sądu.

34-latkowi grozi teraz wysoka grzywna i pozbawienie wolności nawet do lat 5.

Wszystkie osoby, których auta zostały uszkodzone w wyniku tego zdarzenia prosimy o zgłaszanie się do jednostki prowadzącej sprawę tj. do Komisariatu Policji Wrocław-Grabiszynek.

Poprzedni artykułKierowca BMW wpadł podczas kontroli. Był pod wpływem narkotyków
Następny artykułMakabryczny wypadek. Wymieniał koło został potrącony. Zginął na miejscu