Reklama samochody.pl

Budynek w ogniu! Duży pożar zakładu produkcyjnego (ZDJĘCIA)

Kilkanaście minut po godz. 12.00, w środę, 1 lipca, służby otrzymały zgłoszenie o pożarze zakładu produkcyjnego w Dobrej. Na miejsce wciąż dysponowane są kolejne jednostki straży pożarnej. Już teraz wiadomo, że cała akcja gaśnicza potrwa jeszcze kilka godzin.

Według wstępnych informacji ogień pojawił się najprawdopodobniej w lakierni. Działania gaśnicze utrudnia fakt, że zakład, w którym doszło do zdarzenia położony jest w centrum miejscowości przy ul. Kilińskiego. Do akcji zadysponowano plutony zabezpieczenia wodnego z terenu całego powiatu. Oprócz działań gaśniczych strażacy równocześnie prowadzą rozpoznanie wodne i ustalają punkty czerpania wody.

W tej chwili na miejscu działają już jednostki m.in. z PSP Turek, OSP Dobra, OSP Smulsko, OSP Boleszczyn, OSP Kowale Pańskie, OSP Chrząblice, OSP Strachocice i OSP Malanów. Wciąż docierają kolejne wozy strażackie, a dym z płonącego obiektu widać już z daleka. Na miejscu pojawił się także Burmistrz Dobrej Tadeusz Gebler.

Akcja cały czas trwa. O jej przebiegu będziemy informować na bieżąco. Nie wiadomo jeszcze co mogło być przyczyną pożaru.

Iturek.pl
Poprzedni artykułDostawczakiem uderzył w ogrodzenie. Kierowca w szpitalu (ZDJĘCIA)
Następny artykułNie zatrzymał się do kontroli. Policja wszczęła pościg za kierowcą [ZDJĘCIA]