Brutalne zabójstwo. 20-latek poderżnął kobiecie gardło

Policjanci zatrzymanie 20-letnego mordercę. Poderżnął gardło 62-latke. Sprawa, której tragiczny finał rozegrał się w Chocianowie wyszła na światło dzienne w niedzielę, 3 marca. Na obecnym etapie śledztwa Sąd Rejonowy w Lubinie tymczasowo aresztował zatrzymanego.

W niedzielę polkowiccy policjanci zostali postawieni w stan gotowości. Alarmowe wezwanie do służby wiązało się z makabrycznym odkryciem w Chocianowie. W jednym z mieszkań odnaleziono ciało 62-latki z raną ciętą szyi.

Policjanci od początku czynności, nad którymi nadzór objęła prokuratura, nie wykluczali udziału osób trzecich. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na wytypowanie osoby, która w przeświadczeniu policjantów miała związek z opisywanym zdarzeniem. To 20-letni mieszkaniec Chocianowa, który został zatrzymany jeszcze tego samego dnia. Akurat miła uciec z domu.

Dowody zgromadzone przez policjantów pozwoliły śledczym na przedstawienie zatrzymanemu zarzutu zabójstwa. Na obecnym etapie prowadzonego śledztwa mężczyzna przyznał się do winy. Sąd Rejonowy w Lubinie przychylił się do wniosku funkcjonariuszy oraz prokuratora i postanowił, że mieszkaniec Chocianowa spędzi w areszcie najbliższe trzy miesiące.

Poprzedni artykułStraszny wypadek. Samochód wjechał na chodnik i przygniótł babcię z dziećmi
Następny artykułPijany 86-latek próbował wysadzić kamienicę. Wcześniej groził lokatorom