Reklama Toyota

Brutalne pobicie. Ofiara w ciężkim stanie leży w szpitalu. Policja szuka sprawcy i publikuje wizerunki (ZDJĘCIA)

Brutalne pobicie. Ofiara w ciężkim stanie leży w szpitalu. Policja szuka sprawców i publikuje wizerunki

Policjanci z komisariatu Poznań Stare Miasto zajmują się sprawą brutalnego pobicia mężczyzny. Do zdarzenia doszło, 16 stycznia, br. nad ranem przy ul. Aleje Niepodległości w Poznaniu. Pobity mężczyzn w ciężkim stanie leży w szpitalu.

Policjanci poszukują sprawcy ciężkiego pobicia mężczyzny. Do zdarzenia doszło, 16 stycznia, br. Policjanci zabezpieczyli i przeanalizowali nagrania z kilku kamer monitoringów.

Na ich podstawie, funkcjonariusze ustalili przebieg zdarzenia. Jak wynika z relacji policjantów, do pobicia doszło około godz. 4.30 na skrzyżowaniu Aleje Niepodległości, a Św. Barbary w Poznaniu. Na ulicy, do pokrzywdzonego podszedł mężczyzna i po krótkiej rozmowie napastnik uderzył go kilka razy w okolice twarzy. 36-latek upadł na jezdnię, a sprawca uciekł. Pobity mężczyzna leży w ciężkim stanie w szpitalu.

Śledczy zajmujący się tą sprawa ustalili, że obaj mężczyźni przebywali wcześniej w tym samym klubie muzycznym przy ul. Al. Niepodległości w Poznaniu.

Ponadto prokurator podjął decyzję o publikacji wizerunków osób, które mogą mieć informacje na temat tego feralnego wieczoru i znać potencjalnego sprawcę. Podejrzewany jest krępej budowy ciała, a w dniu zdarzenia ubrany był w jasną bluzę z kapturem, dżinsy, sportowe buty, czapkę z daszkiem, a przez ramię miał przewieszoną męską saszetkę.

Wszystkich świadków oraz każdego, kto rozpoznaje osoby ze zdjęć, albo posiada istotne informacje na temat tego zdarzenia prosimy o kontakt. Można dzwonić pod całodobowe numery dyżurnego komisariatu: 47 77 124 11/12.

Poprzedni artykułCo za wypadek. Seat koziołkował na poboczu wylatując wysoko w powietrze (FILM)
Następny artykułDramatyczna akcja ratunkowa. Pod mężczyzną załamał się lód. W stanie hipotermii trafił do szpitala (ZDJĘCIA)