Reklama Toyota

Brak słów 😪 Dlaczego Kamilek nie żyje? Ponieważ zrzucił ojczymowi telefon ze stołu…

Zrzucił ojczymowi telefon ze stołu… – poinformowano na trwającej w Warszawie konferencji prasowej z udziałem Zbigniewa Ziobro.

  • To będzie długie, drobiazgowe i skomplikowane badanie sekcyjne. Każdy ślad może pomóc nam w odtworzeniu, przez co chłopiec musiał przejść przed śmiercią – mówił wczoraj Tomasz Ozimek, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Częstochowie, przed zaplanowaną na dzisiaj sekcją zwłok, w której oprócz lekarzy medycyny sądowej wzięli udział prokurator i policyjny technik kryminalistyki.

Przeprowadzona dzisiaj sekcja zwłok 8-latka potwierdziła, że przyczyną jego śmierci były oparzenia. Aby zapewnić „dystans i obiektywizm” prokurator generalny Zbigniew Ziobro zdecydował, że – śledztwo w sprawie zgonu przejmie prokuratura w Gdańsku.

Zastępca prokuratora generalnego Krzysztof Sierak. Przekazał, że lada dzień nastąpi formalna zmiana zarzutów wobec ojczyma oraz matki.

  • Bezsprzecznie ustalono, że 29 marca ojczym chłopca, Dawid B. siłą zabrał dziecko pod prysznic, rozebrał i polewał wrzącą wodą. Rzucał nim na podłogę, uderzał prysznicem, a następnie zabrał do kuchni, gdzie rzucił o rozgrzany piec węglowy. Powodem tego agresywnego zachowania było zrzucenie przez dziecko telefonu sprawcy ze stołu na podłogę – przekazał Krzysztof Sierak…

Pogrzeb chłopca zaplanowano na sobotę, 13 mają na godzinę 13.00 na cmentarzu Kule w Częstochowie.

Źródło dzięki współpracy z portalem klobucka.pl

Poprzedni artykułDuży pożar stolarni w Krotoszynie. W akcji 12 zastępów straży pożarnej (zdjęcia)
Następny artykułTragedia pod Śremem. Mężczyzna zginął podczas pracy