Reklama samochody.pl

BMW uderzyło w drzewo. Ranna kobieta trafiła do szpitala (ZDJĘCIA)

OSP Chobienice

W niedzielę 3 stycznia, Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wolsztynie odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie Chobienice – Zbąszyń. 

Zgłoszenie wpłynęło około godziny 12:40. Zglaszaszajacyn okazała się załoga karetki pogotowia, która najechała na zdarzenie. Na miejsce natychmiast zadysponowano dwa zastępy strażaków zawodowych z Jednostki Ratiwniczo-Gaśniczej z Wolsztyna, ochotników z Chobienic, dodatkowy zespół ratownictwa medycznego oraz Policję. Z uwagi, iż do wypadku doszło już na terenie powiatu Nowotomyskiego na miejsce przybył Oficer Operacyjny z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Nowego Tomyśla.

Jak informuje Nasz portal st.sierż Mariusz Majewski rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu – 28-letnia kobieta mieszkanka powiatu Wolsztyńskiego, kierująca samochodem osobowym marki BMW nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze zjechała na pobocze i uderzyła w drzewa.

Kobieta została przetransportowana do szpitala. Na tą chwilę nie wiadomo czy kobieta przyjęła mandat karny, czy nie – dodaje Majewski

Jeżeli 28-latka nie przyjęła mandatu sprawa swój finał znajdzie w sądzie.