Reklama Toyota

Bez słowa, brutalnie uderzył w twarz kobietę w autobusie MZK (FILM)

Szokujące zachowanie. Bez słowa, brutalnie uderzył w twarz kobietę w autobusie

Policjanci z I komisariatu zatrzymali 39-letniego mieszkańca Gorzowa, który w sposób brutalny i żadnego bez powodu uderzył kobietę w autobusie. Dzięki pracy kryminalnych mężczyzna usłyszał zarzuty. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Do zdarzenia doszło pod koniec lipca w Gorzowie (woj. lubuskie). Kobieta jechała autobusem MZK. Siedziała na miejscu znajdującym się na końcu autobusu. Na wysokości ul. Piłsudskiego do autobusu wsiadł nieznany jej mężczyzna. Obserwował Kobietę.

Nagle bez żadnego słowa i powodu zaatakował kobietę uderzając ją w twarz. Po chwili wysiadł na najbliższym przystanku.

Sprawą zajęli się kryminalni z I komisariatu. – Wnikliwa i żmudna praca policjantów pozwoliła na wytypowanie podejrzewanego – mówi nadkom. Magdalena Ziętek z biura prasowego gorzowskiej policji.

We wtorek, 10 sierpnia, policjanci namierzyli bandziora w jednym z mieszkań w Gorzowie. Tam zatrzymali 39-latka. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Prokuratura objęła to co zrobił ściganiem z urzędu.

Śledczy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego postawili 39-latkoiw zarzut naruszenia nietykalności cielesnej. Przy czym czynu tego dokonał działając publicznie i bez powodu przez co zlekceważył porządek prawny.

Mężczyzna podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanego czynu. – Tłumaczył się, że nie wie co było powodem jego zachowania – mówi nadkom. Ziętek. Prokurator oddał mężczyznę pod dozór policji oraz nałożył na niego zakaz kontaktowania i zbliżania się do pokrzywdzonej.

Poprzedni artykułOkropne. Ktoś okradł strażaków OSP kiedy ci prowadzili działania na drodze
Następny artykułPociąg potrącił stado krów. Ruch wstrzymany