Bez powodu pobili dostarczyciela pizzy w Śremie

Śremscy kryminalni, wspólnie z policjantami Grupy Realizacyjnej zatrzymali trzech agresywnych mieszkańców Śremu. Mężczyźni zachowywali się w sposób chuligański atakując dostawce pizzy. Sprawa jest w toku i znajdzie swój finał w sądzie.

W dniu, 16 września, około godz. 20.00, komenda policji w Śremie została powiadomiona o tym, że trzech nieznanych sprawców, bez powodu, groziło dostawcy pizzy, który przywiózł zamówienie do klienta.

Sprawą natychmiast zajęli się policjanci kryminalni, którzy bardzo szybko wpadli na trop napastników i jeszcze tego samego dnia, wspólnie z funkcjonariuszami Grupy Realizacyjnej zatrzymali dwóch agresywnych mieszkańców Śremu.

Mężczyźni byli pijani. 48-letni śremianin miał blisko trzy promile alkoholu, a 30-letni zatrzymany mieszkaniec Śremu miał prawie dwa i pół promila alkoholu. Następnego dnia, 17 września, kryminalni zatrzymali trzeciego napastnika, 41-letniego śremianina.

Z zebranego w sprawie materiału wynika, że agresorzy, na śremskim osiedlu Jeziorany, zachowywali się w sposób chuligański i bez powodu pobili dostawcę pizzy, który zaparkował samochód na parkingu przed blokiem i po prostu chciał dostarczyć zamówienie do klienta.

Zatrzymani usłyszeli zarzuty i zostali przesłuchani. Sprawa cały czas jest w toku i znajdzie swój finał w sądzie.

Poprzedni artykułOni kradli alkohol w markecie we Wrześni. Szuka ich policja (FILM, ZDJĘCIA)
Następny artykułKradli katalizatory, paliwo oraz inne części. Straty to 170 tys. zł