Reklama Toyota

Bestialskie zachowanie dzieci. Grali jeżem w piłkę, potem zabili

Policjanci kryminalni z Brodnicy ustalili personalia dwóch 14-latków, którzy brutalnie zabili jeża. Za swoje czyny odpowiedzą przed sądem dla nieletnich.

Policjanci z Brodnicy, 7 września, otrzymali zgłoszenie od zbulwersowanego mieszkańca miasta, że ktoś dzień wcześniej zabił jeża na ul. Jana Pawła II.

Kryminalni z brodnickiej komendy zabezpieczyli monitoring oraz przesłuchali świadków. Rzeczywiście kamery zarejestrowały dwóch chłopców, którzy „grali” jeżem w piłkę, a następnie go zabili.

Brodniccy policjanci, skojarzyli nastolatków również z innego nagrania z monitoringów. Kilka dni wcześniej na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Brodnicy, dwaj nieznani wtedy funkcjonariuszom chłopcy, podpalili przenośną toaletę zewnętrzną.

Policjanci wytypowali do obu tych czynów dwóch 14-latków z Brodnicy. Obaj zostali wezwani z opiekunami prawnymi do komendy, gdzie w ich obecności złożyli wyjaśnienia. Zgromadzone przez policjantów materiały dowodowe trafią teraz do sądu dla nieletnich. To tam obaj nieletni tłumaczyć się będą z tych godnych potępienia zachowań.

Poprzedni artykułBył pijany i wsiadł za kierownicę. Został zatrzymany przez policję. Teraz odpowie są swoją nieodpowiedzialność
Następny artykułPLAION Polska dystrybutorem gamingowych akcesoriów GIOTECK