Reklama Toyota

Bestia nie człowiek. 17-latek znęcał się nad małym psem. 15-latka wszystko nagrywała (zdjęcia)

Policjanci z Grajewa zatrzymali 17-latka, który bestialsko znęcał nad zwierzęciem. Nastolatek kopał i dźgał widłami małego psa. To znęcanie nagrywała 15-letnia mieszkanka powiatu grajewskiego. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu, a o losie 15-latki zadecyduje Sąd Rodzinny.

W środę 1 marca na jednym z portali społecznościowych policjanci zauważyli nagranie, pokazujące bestialskie znęcanie się nad psem. Z zamieszczonych wpisów internautów wynikało też kto może być sprawcą tego czynu. Policjanci natychmiast zweryfikowali te informacje i potwierdzili tożsamość zarówno osoby znęcającej się, jak i nagrywającej ten film. Okazali sie nimi nastoletni mieszkańcy powiatu grajewskiego. Kryminalni zatrzymali nastolatków w szkole podczas lekcji. 17-letni uczeń trafił do policyjnego aresztu, natomiast sprawą 15-latki zajmie sie Sąd Rodzinny i Nieletnich. Wezwany na miejsce lekarz weterynarii stwierdził, że zwierzę posiada liczne poważne obrażenia. Policjanci gromadzą materiał dowodowy, w tej sprawie, który zadecyduje o ostatecznym kształcie zarzutu.

 

  • NAPISZ DO NAS
  • Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na wielkopolskanasygnale112@wp.pl

 

📷KPP Grajewo

Poprzedni artykułDramatyczny wypadek. Mężczyzna spadł z wysokości. Zginął na miejscu
Następny artykułTragedia podczas prac w ogrodzie. Mężczyzna spadł z wysokości. Zginął na miejscu