Reklama samochody.pl

Bandzior atakował i okradał ludzi na chodniku w Kaliszu

Policjanci kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcę trzech rozbojów, do których doszło na terenie Kalisza. 26-latek usłyszał zarzuty w tej sprawie. Za przestępstwa których się dopuścił grozi mu kara nawet 15 lat więzienia. Bandzior został tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Do pierwszego ataku doszło, 28 września. Nieznany sprawca zaatakował idącego ulicą mężczyznę. Pokrzywdzony został uderzony i przewrócony na ziemię. Bandzior zabrał należącą do mężczyzny saszetkę z zawartością dokumentów i karty bankomatowej oraz pieniądze.

Do kolejnych dwóch podobnych zdarzeń doszło następnego dnia. Nieznany mężczyzna atakował swoje ofiary zabierając należące do nich dokumenty, pieniądze i telefon.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy oraz relacje świadków zdarzenia pomogły policjantom w wytypowaniu sprawcy tych przestępstw. Policjanci Wydziału Kryminalnego w niespełna 48 godzin po pierwszym zdarzeniu zatrzymali sprawcę tych przestępstw.

Okazało się, że to 26-latek. Mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Odpowie za trzy rozboje. Za te przestępstwa grozi kara nawet 15 lat pozbawienia wolności.

Sąd przychylił się do wniosku Prokuratury Rejowej w Kaliszu, która wszczęła w tej sprawie śledztwo i zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Poprzedni artykułMakabryczny wypadek. BMW roztrzaskało się o drzewo. Zginęły dwie młode osoby. Z auta zostało niewiele
Następny artykułPolicjanci pojechali na interwencję i coś znaleźli