Reklama samochody.pl

Awantura na parkingu. Bandzior wyjął nóż do tapet. Ranny 19-latek trafił do szpitala

Trzcianeccy policjanci zatrzymali 19-latka. Mężczyzna podczas kłótni zaatakował nożem do cięcia tapet 18-latka, który ranny trafił do szpitala. Napastnikowi grozi teraz kara do 5 lat więzienia.

W sobotę, 5 lutego, około godziny 19:40 dyżurny trzcianeckiego komisariatu odebrał zgłoszenie ze szpitala o przyjęciu pacjenta z dwoma ranami ciętymi brzucha oraz raną nadgarstka.

Na miejsce natychmiast udali się miejscowi mundurowi. W rozmowie z pokrzywdzonym ustalili, że do zdarzenia doszło kilka godzin wcześniej na jednym z parkingów. Sprawca w trakcie kłótni z 18-latkie wyjął nóż do cięcia tapet, a następnie zaatakował nim mężczyznę. Na szczęście doznane obrażenia nie zagrażały życiu i zdrowiu pokrzywdzonego.

Zaraz po przyjęciu zawiadomienia policjanci przystąpili do poszukiwania podejrzanego. Okazał się nim 19-letni mieszkaniec gminy Trzcianka. Mężczyzna nie był wcześniej notowany. Zaraz po zatrzymaniu trafił do policyjnego aresztu. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił przedstawić mu zarzut uszkodzenia ciała. Podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Następnego dnia na wniosek śledczych prokurator z Prokuratury Rejonowej w Trzciance zastosował wobec podejrzanego dozór policyjny oraz zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonego.

Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę do 5 lat pobytu za kratkami.

Poprzedni artykułW Poznaniu ruszył fryzjer dla ubogich
Następny artykułAdam Daniel jest ścigany przez policję. Ma iść do więzienia