Reklama Toyota

Auto nie posiadało ważnych badań i OC. Doszło do zdarzenia drogowego w Wielichowie (ZDJĘCIA)

Chwila nieuwagi kierującego pojazdem doprowadziła do zdarzenia drogowego w Wielichowie w powiecie grodziskim.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek 21 marca przed godzina 9:00 w miejscowości Wielochowo na ulicy Pocztowej niedaleko remizy miejscowej OSP. Na miejsce natychmiast zadysponowano strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Grodziska Wielkopolskiego, ochotników miejscowych z Wielochowa, Policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia grodziskie służby zastały dwa samochody osobowe. Jeden z kierujących odmówił pomocy medycznej, pozostali uczestnicy z drugiego pojazdu po dojeździe załogo pogotowia ratunkowego zostali dokładnie przebadani.

Jak informuje portal wlkp112.pl sierż. Krystian Kwala Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim – Mieszkaniec gminy Wielichowo nie ustąpił pierwszeństwa, jadącej na drodze z pierwszeństwem kierującej mieszkance gminy Przemęt. W związku z czym doszło do kolizji drogowej. Kierujący samochodami w chwili zdarzenia były trzeźwe. Całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Natomiast mężczyzna kierujący samochodem oplem, koty był sprawcą zdarzenia nie posiadał badań technicznych oraz ubezpieczenia OC pojazdu – dodaje Kawala

Foto. PSP Grodzisk Wlkp

Poprzedni artykuł1Win 1Вин Казино Официальный сайт БК, Зеркало, Промо
Następny artykułOgromne straty po pożarze budynku gospodarczego w Wiosce. W akcji 9 zastępów straży pożarnej (ZDJĘCIA, WIDEO)