Reklama Toyota

Atak owczarków na kobietę z dzieckiem. Nikt jej nie pomógł (FILM)

Kilka agresywnych owczarków niemieckich rzuciło się na kobieta z małymi dziećmi

Do ataku osób doszło na ul. Na Stoku w Gdańsku. Kilka agresywnych owczarków niemieckich rzuciło się na kobieta z małymi dziećmi. Na nagranie widać jak kobieta desperacko stara się ratować małe dziecko przed zębami atakujących psów. Film opublikował Stowarzyszenie Biskupia Górka, a prawą zajmuje się policja.

Do ataku owczarków doszło, 1 lutego, w wejściu do kamienicą przy ul. Na Stoku 7/8. Psy rzuciły się na kobietę z małym dzieckiem na klatce schodowej.

Psy zaatakowały kobietę z dzieckiem

Kobiet z dwójką dzieci weszła do kamienicy. Po chwili widać jak ma klatce schodowej zaatakowały ją owczarki.

Na filmie widać desperacją walkę kobiety, która z kamienicy wyszła z małym dzieckiem. Agresywne psy gryzą dziecko i kobietę. Kobieta ratuje dziecko sadzając je na skrzynce gazowej.

Jakiś mężczyzna wyszedł z kamienicy i zaczął uderzać psy, ale to niewiele pomogło. Mężczyzna jest najprawdopodobniej właścicielem psów. Psy cały czas atakowały. Widać też przejeżdżające samochody, ale nikt z kierowców nie pomógł atakowanej przez psy kobiecie.

Poprzedni artykułStraszna śmierć 80-latki. Kobieta zginęła w płomieniach
Następny artykułOblał kwasem mężczyznę na ulicy w Kaliszu. Ofiara ma poparzoną twarz i grozi mu ślepota. Sprawca zatrzymany przez policję (FILM)