Reklama samochody.pl

Archiwum X. 20-latka brutalnie zamordowana. Zabójca roztrzaskał jej głowę

Kto zamordował 24-letnią Zytę Michalską?

Funkcjonariusze z poznańskiego Archiwum X poszukują świadków zabójstwa , do której doszło 1994 roku w Mikuszewie. Zamordowana została 24-letnia Zyta Michalska.

Policjanci z poznańskiego Archiwum X pracują nad sprawą zabójstwa młodej kobiety Zyty Michalskiej. Do zbrodni doszło w miejscowości Mikuszewo pod Wrześnią w 1994 r. 20-latka chodziła do liceum ogólnokształcącego we Wrześni, zdała maturę. Następnie w Poznaniu uczęszczała na kurs języka angielskiego, miała też zdolności artystyczne.

W dniu, 3 kwietnia, 1994 r. w niedzielę, dziewczyna wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Następnego dnia, 800 metrów od jej domu, w lesie zostało znalezione jej ciało Zyty. 20-latka miała poważne obrażenia głowy.

Policjanci rozpoczęli śledztwo pod kątem zabójstwa. Na miejscu zbrodni przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady. Przesłuchano wiele osób mogących mieć jakiekolwiek informacje dotyczące tego zdarzenia. Po dłuższym czasie sprawa została umorzona ze względu na niewykrycie sprawcy. Policjanci cały czas interesują się sprawą i sprawdzali wszystkie pojawiające się informacje.

Policja cały czas szuka świadków, którzy mogą mieć wiedzę na temat zabójstwa. Jeśli ktoś posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zabójstwa proszony o kontakt z policją pod numerem telefonu: 609 802 196.