Reklama Toyota

63-latek zatrzymany za powodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym

04 lipca Policjanci Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego konińskiej komendy zatrzymali w miejscu zamieszkania 63-letniego mężczyznę, podejrzanego o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowi ze skutkiem śmiertelnym. Za to przestępstwo grozi od 5 do 25 lat więzienia.

Cała sytuacja miała miejsce w sobotę wieczorem. Policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego zostali skierowani na interwencje do jednego z mieszkań przy ul. 11 Listopada w Koninie, z którego dochodziły wcześniej dziwne hałasy.

Funkcjonariusze na miejscu zastali 63-letniego mężczyznę, który otworzył im drzwi. Policjanci poczuli od niego intensywny zapach alkoholu i zauważyli w pomieszczeniu drugiego mężczyznę leżącego na podłodze. Był ona zakrwawiony, miał opuchniętą twarz i nie wykazywał żadnych czynności życiowych.

Na ubraniu 63-latka również znajdowały się ślady krwi. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wszystkie dowody. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Sprawdzono jego stan trzeźwości, który wykazał blisko 2 promile alkoholu. 63-latek po wytrzeźwieniu usłyszał prokuratorski zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym. Podejrzany nie przyznał się do popełnienia tego przestępstwa. Decyzją Sądu został zastosowany wobec niego tymczasowy areszt.

Sebastian Wiśniewski/KPP Konin.

POLECAMY – https://wlkp112.pl/pozar-stogu-siana-w-ujsciu-zdjeciawideo/

Poprzedni artykułPożar balotów siana przy posesji w Prochach (ZDJĘCIA)
Następny artykuł62 nowe samochody trafią do ochotniczych straży pożarnych w 2020 roku [ZDJĘCIA]