Reklama samochody.pl

57-latek kradł w sklepie. Wartość skradzionego towaru to 35 tysięcy złotych (ZDJĘCIA)

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Turku zatrzymali 57-letniego mężczyznę, który dokonywał kradzieży sklepowych. Według ustaleń mężczyzna z półek sklepowych jednego z marketów w Turku wielokrotnie kradł różnego rodzaju artykuły spożywcze, przemysłowe i inne. Policjanci zabezpieczyli skradzione mienie na łączna kwotę ponad 35 tys. zł.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Turku, zatrzymali w ubiegłym tygodniu 57-letniego mężczyznę mieszkańca powiatu tureckiego, który dokonał kradzieży z marketu na kwotę ponad 730 zł. W trakcie prowadzonych czynności ustalono, że zatrzymany mężczyzna od sierpnia 2021 roku do marca 2022 roku dokonał szeregu kradzieży z jednego z marketów w Turku. W miejscu zamieszkania mężczyzny funkcjonariusze zabezpieczyli skradzione mienie o wartości ponad 34 tys. zł.

Zatrzymany przez policjantów mieszkaniec powiatu tureckiego usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży sklepowych. W toku przesłuchania przyznał się do zarzucanych mu czynów. Za popełnienie tych przestępstw grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Poprzedni artykułNietrzeźwa 21-latka spowodowała kolizję. Kobiecie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz grzywna w wysokości nawet 30 tysięcy złotych
Następny artykułKoszmar. Troje małych dzieci zginęło w pożarze mieszkania w kamienicy (ZDJĘCIA)