Reklama Toyota

19-latka znalazła portfel i jego zawartością podzieliła się z kolegą. Oboje staną przed sądem

Dwóch 19-latków odpowie za przywłaszczenie portfela z pieniędzmi i dokumentami. Monitoring zarejestrował moment, jak 19-letnia dziewczyna zabiera portfel, który zgubił pokrzywdzony przed jednym z ostrowskich sklepów. Pieniędzmi z portfela kobieta podzieliła się ze swoim 19-letnim kolegą.

Do zdarzenia doszło, 31 lipca. Policjanci otrzymali informację o przywłaszczeniu portfela. Pokrzywdzony mężczyzna poinformował policjantów, że przed jednym ze sklepów zgubił portfel z pieniędzmi i dokumentami. Po chwili wrócił w rejon placówki, jednak portfela już nie było.

Policjanci ustalili, że zdarzenie to zarejestrowała kamera. Na nagraniu widać, jak 19-letnia dziewczyna zabiera portfel, który zgubił pokrzywdzony przed jednym z ostrowskich sklepów.

Ostrowscy kryminalni po przejrzeniu monitoringu ustalili sprawcę i pojechali do miejsca zamieszkania kobiety widocznej na nagraniu.

Podczas rozmowy z policjantami 19-latka przyznała się do zabrania portfela i dodała, że portfel przekazała koledze, z którym podzieliła się znalezioną gotówką. Policjanci w całości odzyskali utracone mienie. Kobieta oraz mężczyzna usłyszeli już zarzuty. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

Poprzedni artykułWpadli z narkotykami. Jeden ma 17 lat
Następny artykułZepsuł mu się samochód na autostradzie. Policjanci podjechali pomóc. Po chwili bardzo się zdziwili, bo czegoś takiego jeszcze nie widzieli